EĞİTİME GÖNÜL VEREN,
HAYAT BOYU ÖĞRENMEYİ İLKE EDİNEN GEN EKİBİNDE YER ALMAK İSTER MİSİNİZ?

GEN Gelecek Nesiller Koleji olarak, 

GEN Koleji Bakırköy Ortaokul ve Anadolu Lisesi 

GEN Koleji Ataşehir Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul

okullarımızda görev alacak;

özel okulda deneyimli, iletişimi kuvvetli, günümüz eğitim teknolojilerine hakim, ekip çalışmasına yatkın, dinamik

OKUL YÖNETİCİLERİ ve ÖĞRETMENLERİ ile çalışmak istiyoruz.


Başvurularınızı, ilgili branşa ait mail adresine gönderebilirsiniz.

Başvurularınız gizlilik esasında değerlendirilecektir.  

Okul Müdürü ve Okul Müdür Yardımcısı

yonetici@gen.k12.tr


Anaokulu Sınıf Öğretmeni

anaokulusinif@gen.k12.tr


İlkokul Sınıf Öğretmeni

ilkokulsinif@gen.k12.tr


Türkçe Öğretmeni

turkce@gen.k12.tr


Matematik Öğretmeni

matematik@gen.k12.tr


Fen Bilimleri Öğretmeni

fen@gen.k12.tr


Sosyal Bilgiler Öğretmeni

sosyal@gen.k12.tr


Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

turkdiliveedebiyati@gen.k12.tr


Matematik Öğretmeni

matematik@gen.k12.tr


Fizik Öğretmeni

fizik@gen.k12.tr


Kimya Öğretmeni

kimya@gen.k12.tr


Biyoloji Öğretmeni

biyoloji@gen.k12.tr


Coğrafya Öğretmeni

cografya@gen.k12.tr


Tarih Öğretmeni

tarih@gen.k12.tr


Felsefe Öğretmeni

felsefe@gen.k12.tr

İngilizce Öğretmeni

ingilizce@gen.k12.tr

Almanca Öğretmeni

almanca@gen.k12.tr

Beden Eğitimi Öğretmeni

beden@gen.k12.tr 


Görsel Sanatlar Öğretmeni

gorselsanatlar@gen.k12.tr

Drama Öğretmeni

drama@gen.k12.tr


Müzik Öğretmeni

muzik@gen.k12.tr


Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

bilisimteknolojileri@gen.k12.tr


Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

din@gen.k12.tr


Rehber Öğretmen

rehber@gen.k12.tr


Kayıt Personeli

kayit@gen.k12.tr


Güvenlik Personeli

guvenlik@gen.k12.tr


Hizmetli Personeli

hizmetli@gen.k12.tr



Başvurunuz için teşekkür ederiz.

 

©2020 Tüm hakları Gen Eğitim Kurumları'na aittir.