top of page
GEZİ

GEN gezginleri için birbirinden keyifli ve eğitici rotalar!

“Çok okuyan mı yoksa çok gezen mi bilir?" sorusu hala tartışılır.

Gen Koleji öğrencilerimizin gezerken hem keyif almasını hem de yerinde eğitmenler ve uzman rehberler eşliğinde deneyimleyerek öğrenmesini hedefliyoruz.

“Gezgin bir yere varmak için değil keşfetmek için seyahat eder.” Goethe

 

Bu yaklaşımla, öğrencilerimizin arkadaşları ile beraber keşfetmelerini, keşifleri üzerine konuşmalarını, uzman rehberler ve öğretmenlerinden dinledikleriyle pekiştirmelerini istiyoruz. Gezilerde edinilen unutulmayacak anılar ve izlenimleri, yaşamları boyunca onlara eşlik ederken. okulda edindikleri kazanımlarını daha da kalıcı hale getiriyor.

 

Bilim, uzay, spor, sanat, yabancı dil, tarih vb. öğrencilerimizin çeşitli alanlardaki bilgi ve yeteneklerini geliştirmeye yönelik planlanan yaş seviyelerine uygun geziler öğrencilerimizin bir dünya vatandaşı olarak yetişmelerini destekliyor. Sizler de Gen Gezginleri Ailesine katılın, birbirinden öğretici ve eğlenceli gezileri kaçırmayın!

 

Referansı kuvvetli, ulaşımı ve konaklaması kaliteli, konusunda uzman rehberlerle çalışan, sağlık sigortasız yola çıkmayan çözüm ortaklarımız olan turizm firmaları ile beraber eğitim koordinatörlerimiz gezgin öğrenciler için birbirinden güzel rotalar ve programlar hazırladı. İncelemek için aşağıdaki butona tıklayınız.

2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GEN KOLEJİ GEZİ KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ
bottom of page