top of page

EĞİTİMDE GENLEŞME BAŞLADI!

Tüm Türkiye'de Hürriyet ve Sözcü gazetelerinde ve Hürriyet'in mobil uygulamasında GEN Kolejleri'nin haberi yer alıyor... Gazete haberine ulaşmak için tıklayınız. https://bit.ly/3dSP4UJ 

Hürriyet uygulamasında yer alan haber için tıklayınız. https://bit.ly/2TfaE9t

6200x3500px_banner.jpg
Erol Boy - dergi.PNG

ARTI EĞİTİM'DEYİZ!

Başarının Genetiği Yeniden Şekilleniyor!

GEN Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Erol Boy, Artı Eğitim Dergisinin Aralık 2019 sayısında 34 yıllık eğitim serüvenini ve yeni markası olan GEN Gelecek Nesiller Eğitim Kurumları'nı anlattı.

Artı Eğitim dergisinde yer alan röportajı okumak için tıklayınız. 

bf553cae-85e4-4aa2-84ba-763846c1a7eb.jfi

10 BAŞLIKTA GELECEK. PEKİ YA SONRA?

Bu yıl tüm dünya, her açıdan ve hiç olmadığı kadar hızlı değişti... Bir virüs geldi ve milyarların yaşamını altüst etti.. Bir zamanlar bilimkurgu filmlerinde görüp de “Yok artık” dediğimiz pek çok şey gerçek oldu. Şimdi yeni bir yıla giriyoruz ama sadece 2021’e değil, geleceğe, önümüzdeki döneme bakalım; bundan sonra neler olacak... Fütüristler Derneği’nden uzmanlar 10 başlıkta geleceği yorumladı.

Detaylı bilgi için tıklayınız. 

LGS'DE BELİRLEYİCİ MATEMATİK OLACAK

LGS’de Matematik soruları öğrencileri zorladı. Okuduğunu anlama ve yorumlama becerilerini ölçen sınavda, sürpriz soru yoktu. Hatalı soru iddiası da bulunmuyor

Detaylı bilgi için tıklayınız. 

123.jpg

2020 LGS: EĞİTİMCİLER ARALIK AYI SORULARINI NASIL DEĞERLENDİRDİ?

2020 LGS Aralık Ayı Örnek Soruları Değerlendirme bülteni Türkiye'nin en önde gelen eğitim köşe yazarlarından Sayın Pervin Kaplan'ın resmi web sitesinde yayınlandı. Sayın Pervin Kaplan'ın bülteni için tıklayınız.

24.12.2019

bottom of page