top of page

Bilişim Teknolojileri için Stemist Digi Üyeliği

 

      Bilişim Teknolojileri dersinde kullanılan Online Bilişim Teknolojileri Eğitim  Platformudur. Her öğrenci kendisine verilen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapar.

 

  • ANAOKULU programında; Bilgisayarsız (Unplugged) Kodlama, Temel Algoritma, Scratch Jr, Clementoni DOC, Matatalab, Makey Makey, Sanal Gerçeklik, Arttırılmış Gerçeklik, STEAM Etkinlikleri, 3D Yazıcılar ile Üretim Süreçleri yer almaktadır.

 

  • İLKOKULU programında; Bilgisayarsız (Unplugged) Kodlama, Kodlamaya Giriş, Scratch 3.0, VEX Robotics GO, VEX Robotics IQ, Drone Eğitimi, Makey Makey, Paper Circuits, , Tinkercad 3D Tasarım, Tinkercad Circuits, Pivot Animatör, Dijital Vatandaşlık - Siber Güvenlik, STEAM Etkinlikleri yer almaktadır.

 

  • ORTAOKUL programında; Scratch 3.0, Python, App Inventor Mobil Uygulama, Çocuklar için Yapay Zeka, VEX Robotics IQ, Drone Eğitimi, Arduino ile Akıllı Cihaz, Lego Mindstorms EV3, Micro:Bit, Tinkercad 3D Tasarım, Tinkercad Circuits, 3D Yazıcılar ile Üretim Süreçleri, Basit Elektrik Devreleri (Lehimleme), Dijital Vatandaşlık - Siber Güvenlik, Pivot Animatör, STEAM Etkinlikleri yer almaktadır.

 

  • LİSE programında Python Dilinde Kodlama, App Inventor Mobil Uygulama,Yapay Zeka, VEX V5, Drone Eğitimi, Arduino ile Akıllı Cihaz, Raspberry Pi ile IOT, Web Tasarım, Film Yapımı, Dijital Medya Tasarımı, STEAM Etkinlikleri, Fusion 360 ile 3D Tasarım, 3D Yazıcılar ile Üretim Süreçleri yer almaktadır.

bottom of page