top of page
111.jpg

2030 GELECEĞİN İLETİŞİM VE
YAŞAM BECERİLERİ

Günümüzde “Başarının Sırrı” araştırılmaya devam ediyor.

Harvard Üniversitesi, Stanford Araştırma Merkezi ve Carnegie Öğretme Vakfı’nın yaptığı araştırmalar, iş hayatında elde edilen, sürdürülen ve geliştirilen başarıda %85 oranında “Yaşam ve İletişim Becerileri”nin (Soft Skills / People Skills) rol oynadığını; geriye kalan

%15’in ise teknik / akademik bilgi ve beceriler (Hard Skills) olduğunu gösteriyor.

Eton College İşbirliği

GEN Koleji, geleceğinnesilleriniakademikanlamdadonanımlıveüstünbaşarılıbireyler olarak yetiştirirken, yaşam ve iletişim becerilerine de sahip bireyler olmalarına son derece önem verir.

Bu anlamda dünyanın en prestijli kolejlerinin başında gelen, 1414 yılında Londra’da kurulmuş ve dünyanın en iyibilim adamları, siyasetçileri ve kraliyet ailesimensuplarını yetiştiren ETON College ile işbirliği yapar.

İngilizce B2 dil seviyesine sahip olan tüm  öğrenciler,  uluslararası  geçerliliği  olan “EtonX 2030 Future Soft Skills Sertifika Programına” (2030 Geleceğin Yaşam ve İletişim Becerileri) katılabilir.


EtonX Sertifika Programı

Bu program dahilinde öğrenciler, Eleştirel Düşünme, Problem Çözme, Liderlik, Zaman Yönetimi, vb. iletişim ve yaşam becerileri derslerini online olarak Eton College öğretmenleri tarafından alır. Eğitim sonunda dünya geleninde prestijli olan “EtonX 2030 Future Soft Skills Sertifikası”na sahip olurlar.

bottom of page