top of page

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kayıt Dönemi
Onlıne Bursluluk Sınavı ve Tanıtım Günleri ile 
Devam Ediyor!

Sayın Velimiz, Sevgili Öğrencimiz,

GEN Koleji olarak 4 Ocak 2021 itibariyle 2021-2022 eğitim öğretim yılı kayıtlarımızı başlattık. Önceliği her zamanki gibi siz öğrenci ve velilerimize tanıdık ve Ocak, Şubat, Mart aylarında kayıt yenilemeniz durumunda geçerli olacak Erken Kayıt Avantajları sunduk. Okullarımızda veli memnuniyetinin ve öğrenci başarısının yüksek olmasından dolayı kayıt yenileme sürecimiz hızla devam etmektedir. Bunun için sizlere çok teşekkür ederiz.

2021-2022 Eğitim-öğretim yılı için okullarımıza, boş kalan kontenjan dahilinde, anaokulundan lise son sınıfa kadar yeni öğrenci alınacaktır. Bu amaçla GEN Bursluluk Sınavı ve Okul Tanıtım Günleri organize edilecektir. Covid-19 pandemisinden dolayı bu yıl Bursluluk Sınavı ve Okul Tanıtım Günlerini online (çevrimiçi) olarak dijital platformda gerçekleşecektir.

GEN Koleji Aday Öğrencileri için;

GEN Gelecek Nesiller Koleji Anaokulu ve İlkokul Online Tanıtım Günü 31 Ocak 2021 Pazar günü gerçekleşecektir.

GEN Gelecek Nesiller Koleji Online GEN Bursluluk Sınavı 6-7 Şubat 2021 tarihlerinde 4,5,6,7,8,9,10 ve 11. sınıf öğrencileri için gerçekleşecektir. 6-7 Şubat tarihlerinde velilere yönelik Ortaokul ve Lise Tanıtım Günü online (çevrimiçi) olarak gerçekleşecektir.

Tanıtım Günlerinde, Gelecek Nesil Eğitim Modeli (GENOM) eğitim-öğretim programı tanıtılacaktır. 

GEN Bursluluk Sınavı ve Okul Tanıtım Günleri'ne katılarak GEN Koleji'yle ilk kez tanışacak veli ve öğrencilerin kayit.gen.k12.tr adresinde yer alan Online Formu doldurarak kurumlarımıza başvuru yapması gerekmektedir.

Bu yıl GEN Koleji'nde 4-11.sınıf seviyesinde eğitim gören ve GEN Bursluluk Sınavına katılmak isteyen kendi öğrencilerimizi, 8 Şubat 2021 tarihinde GEN Online Bursluluk Sınavı'na alacağımızı bildirmek isteriz. (Kendi öğrencilerimizin bu sınava girmesi zorunlu değildir, isteyen öğrencilerimiz katılabilir.) Tüm öğrencilerimizin 8 Şubat'ta gerçekleşecek Bursluluk Sınavı'na başvurusu okulumuz tarafından yapılacaktır. . Bu yüzden kendi öğrencilerimizin dışarıdan başvuru aldığımız online başvuru formunu doldurmalarına gerek yoktur.

Online olarak gerçekleşecek olan GEN Bursluluk Sınavı'nda üstün başarı gösteren öğrenciler, randevu ile okula davet edilecek ve pandemi tedbirleri dikkate alınarak öğretmen gözetiminde bireysel olarak Bursluluk Sınavı'na alınacaktır. Ocak ve Şubat aylarında sunulan en avantajlı kayıt yenileme imkanlarıyla kayıt yenileyen öğrencilerimizin Bursluluk Sınavında daha yüksek bir burs elde etmeleri durumunda, kayıt sözleşmeleri güncellenecektir.

Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,
GEN Gelecek Nesiller Eğitim Kurumları

unnamed (2).jpg
unnamed (3).jpg
unnamed (4).jpg
bottom of page