top of page

2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı Kayıt Dönemi
GEN Bursluluk Sınavı ile Devam Ediyor!

GEN Koleji Aday Öğrencileri için;

GEN Gelecek Nesiller Koleji GEN Bursluluk Sınavı 6-7 Ocak 2024 tarihlerinde 4,5,6,7,8,9,10 ve 11. sınıf öğrencileri için gerçekleşecektir. 6-7 Ocak tarihlerinde velilere yönelik Ortaokul ve Lise Tanıtım Günü gerçekleşecektir.

Tanıtım Günlerinde, Gelecek Nesil Eğitim Modeli (GENOM) eğitim-öğretim programı tanıtılacaktır. 

GEN Bursluluk Sınavı ve Okul Tanıtım Günleri'ne katılarak GEN Koleji'yle ilk kez tanışacak veli ve öğrencilerin kayit.gen.k12.tr adresinde yer alan Online Formu doldurarak kurumlarımıza başvuru yapması gerekmektedir.

Bu yıl GEN Koleji'nde 4-11.sınıf seviyesinde eğitim gören ve GEN Bursluluk Sınavına katılmak isteyen kendi öğrencilerimizi, 7 Ocak 2024 tarihinde 10:00 seansında GEN Bursluluk Sınavı'na alacağımızı bildirmek isteriz. (Kendi öğrencilerimizin bu sınava girmesi zorunlu değildir, isteyen öğrencilerimiz katılabilir.) Tüm öğrencilerimizin 7 Ocak'ta gerçekleşecek Bursluluk Sınavı'na başvurusu okulumuz tarafından yapılacaktır. . Bu yüzden kendi öğrencilerimizin dışarıdan başvuru aldığımız online başvuru formunu doldurmalarına gerek yoktur.

Ocak ve Şubat aylarında sunulan en avantajlı kayıt yenileme imkanlarıyla kayıt yenileyen öğrencilerimizin Bursluluk Sınavında daha yüksek bir burs elde etmeleri durumunda, kayıt sözleşmeleri güncellenecektir.

Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,
GEN Gelecek Nesiller Eğitim Kurumları

Post1.jpg
bottom of page