VİZYONER LİDERLER VE

UZMAN EĞİTİMCİLER

GEN Koleji eğitim kadrosu dünyadaki ve Türkiye'deki gelişmeleri ve eğitime yansımalarını yakından takip eden, güncel, dinamik, pozitif, öğrenci ile ilgili, alanında uzman, özel okulculukta deneyimli, sınava hazırlık eğitiminde iddialı, yayın üreten öğretmenlerden oluşuyor.  


GEN Koleji yöneticileri ise iletişimi kuvvetli, çevre ile sosyal ilişkilerde güçlü, öğretmen kökenli, özel okulculukta deneyimli liderlerden oluşuyor. 

 

GEN KOLEJİ'NDE EĞİTİM-ÖĞRETİM

GEN Koleji'nde MEB müfredatının yanı sıra uluslararası standartlarda  eğitim sunuyoruz.

Öğrencilere İngilizce, Almanca ve Kodlama dil eğitimi veriyoruz. İngilizce eğitimi neticesinde öğrencilerin uluslararası dil yeterlilik sertifikalarına sahip olmasını sağlıyoruz. 

Alanında uzman öğretmenler ve sınava hazırlıkta deneyimli eğitim kadrosu tarafından öğrencilerin Lise ve Üniversite Sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmasını hedefliyoruz. Sınava hazırlık sürecinde özgün ve isabetli GEN Yayınları kullanıyoruz. 

GEN Koleji, öğrencilerine 21.yüzyıl kazanım ve becerilerini kazandırmayı amaçlayan Çok Yönlü eğitim programı sunuyor. Görsel, işitsel ve kinestetik öğrenme stillerini destekler nitelikte Zenginleştirilmiş Eğitim içeriklerinden ve uygulamalarından faydalanıyor. 

Öğrencilerin Yetenek ve İlgilerini keşfederek onları Bilim, Sanat, Spor, Teknoloji, Sosyal Sorumluluk, Girişimcilik gibi alanlarda geliştiriyor. Hobi edinmelerini ve uzmanlık kazanmalarını sağlıyor.

Her öğrenciye eğitim hayatı boyunca  Akademik Mentörü birebir eşlik ediyor. Akademik Mentör, öğrencinin dersine giren, öğrenciyi ve ailesini yakından tanıyan Gen Koleji öğretmenlerinden birisi olarak belirleniyor. Öğrencinin gelişimini takip ediyor, değerlendiriyor, gelişiminde rol oynar ve aile ile sürekli iletişimi sağlıyor.  

GEN Koleji'nde PDR bölümü tarafından öğrenci ve ailelere planlı bir program dahilinde ve ayrıca ihtiyaç duyulan her zaman, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik hizmeti veriliyor. 


Ayrıca profesyonel çözüm ortaklarıyla beraber öğrencilere Yurt içi ve Yurt dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı sunuluyor.

 

©2020 Tüm hakları Gen Eğitim Kurumları'na aittir.