Konu: Öğretmen değişikliği


          Sayın Velimiz,


          Matematik öğretmenimiz Reyhan Özşahin, küçük kızının bakımı ve uzaktan eğitimi konusunda sorun yaşaması nedeniyle öğretmenliğe Pandemi süresi boyunca ara verme kararı aldığını kurumumuz ile paylaşmıştır. Pandemi nedeniyle oluşan bu olağanüstü dönemin etkilerini anlayışla karşılayarak, Reyhan hanım’ın kurumumuzdan ayrılması okulumuz tarafından uygun görülmüştür. Reyhan hanım’a kurumumuza ve öğrencilerimize sağladığı katkılar için teşekkür ederiz.

          Bu gelişme doğrultusunda, GEN Gelecek Nesiller Koleji olarak, 21 Eylül Pazartesi günü itibariyle yeni Matematik Öğretmenimiz Meltem Külsan GEN ailesine katılacaktır; yıl boyunca derslere girecek, sınıf öğretmenliği ve mentörlük görevini yürütecektir. Meltem öğretmen ile okulumuzun kurucuları 5 yıl boyunca çalışmıştır. Yeni öğretmenimiz, Matematik alan bilgisi ve sınava hazırlıktaki uzmanlığıyla fark yaratarak pozitif iletişimi, mentörlük takibi ve uzaktan eğitimdeki deneyimi olan çok değerli bir öğretmendir. Matematik Öğretmenimiz Meltem hanım, önümüzdeki hafta akademik programımızda aktif olarak görevine başlayacak olup, tanışmak için siz değerli velilerimizle telefon ile iletişime geçecektir.

          Değerli Öğretmenimiz Reyhan Özşahin ile önümüzdeki yıllarda tekrar buluşmayı diliyor, yeni öğretmenimiz Meltem Külsan’a ‘’hoş geldiniz’’ diyoruz. GEN Gelecek Nesiller Koleji olarak, bu değişikliğin kurumumuza ve öğrencilerimize başarı getirmesini diliyoruz.

          Saygılarımızla,

          GEN Gelecek Nesiller Koleji